Pełen asortyment naszych produktów i ich opis znajdą państwo poniżej

Srebrzanka żaroodporna

Przeznaczona jest do malowania urządzeń metalowych, pracujących w podwyższonych temperaturach do 750oC.

Opis produktu

Srebrzanka silikonowa modyfikowana

Jest zawiesiną aluminium płatkowego w roztworze żywic syntetycznych modyfikowanych żywicami siliconowymi. Wyrób jest przeznaczony do malowania urządzeń metalowych (stopy żelaza) pracujących w podwyższonych temperaturach do 750°C.

Opis produktu

Lakier spirytusowy transparentny

Przeznaczony do malowania i znakowania wyrobó metalowych np. Wałki nowych silników elektrycznych.

Opis produktu

Lakier do polietylenu i polipropylenu

Wyrób przeznaczony do malowania bądź znakowania wyrobów z olefin (polietylenu i polipropylenu). Stosowanie powinno być poprzedzone konsultacją z producentem.

Opis produktu

Art-metalic

Rozpuszczalnikowa farba oparta o modyfikowane żywice akrylowe o wysokiej odporności na warunki zewnętrzne. Produkowana w kolach złotym, srebrnym i miedzianym.

Opis produktu

Literka

Farba przeznaczona do malowania napisów na tablicach pamiątkowych. Odporna na warunki atmosferyczne, produkowana w kolorach: złotym, srebrnym, białym i czarnym. Wyrób przystosowany jest do malowania powierzchni pionowych.

Opis produktu

Aurum brill

Farba dekoracyjna złota na bazie żywic syntetycznych w alkoholach oraz płatków metalu. Przeznaczona jest do wymalowań na drewnie, metalach, gipsie (np. ramy obrazów ). Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. Istnieje możliwość produkcji w kolorze srebrnym.

Opis produktu

Rozbrill

Specjalnie dobrana mieszanina alkoholi służąca do rozcieńczania lakierów typu Brill w przypadku zgęstnienia.

Opis produktu

Aqua art metalic

Farba dekoracyjna wodorozcieńczalna oparta o żywice akrylowe. Przeznaczona do celów zdobniczych, jest produkowana w kolorach: złotym, srebrnym i miedzianym. Zachowuje niezmieniony kolor przez wiele lat.

Opis produktu

Patyna

Preparat do dekoracji odkuwek i odlewów żeliwnych (np. Płoty), odporny na warunki atmosferyczne. Produkowany w kolorach: złotym, srebrnym, miedzianym. Wyrób dostosowany jest do nakładania sztywnym pędzlem lub tamponem.

Opis produktu

Vicol super

Jest nowoczesną odmianą znanych i powszechnie stosowanych klei w stolarstwie. Profesjonalny klej przeznaczony jest do bezpośredniego i trwałego łączenia: drewna i drewnopochodnych, tkanin technicznych, tektury.

Opis produktu

Vicol majsterek

Mieszanina wodnych dyspersji winylowych stosowana do klejenia drewna, tektury itp. W modelarstwie oraz drobnych naprawach domowych.

Opis produktu

Klej dyspresyjny do styropianu (DS)

Klej przeznaczony jest do trwałego łączenia styropianu z drewnem, tynkiem, betonem. Klej do styropianu nie zawiera lotnych substancji toksycznych.

Opis produktu

Klej dyspresyjny introligatorski (DI)

Klej przeznaczony do łączenia papieru, tektury, również z tkaninami. Po zwiazaniu i wyschnięciu spoina jest bezbarwna.

Opis produktu

Klej dyspresyjny stolarski (DD)

Klej produkowany na bazie wysokiej jakości modyfikowanych dyspersji polimerów. Przeznaczony do trwałego łączenia drewna, oklein meblarsich itp.

Opis produktu

Tapex-Glu

Klej jest przeznaczony do naprawy uszkodzonych, odstających lub brakujących fragmentów tapet papierowych, winylowych, tkaninowych i korkowych.

Opis produktu

Konturówka witrażowa

Jest przeznaczona do zaznaczania i akcentowania konturów wymalowań dekoracyjnych na szkle, zastępuje relief ołowiany. Służy również do dekoracji ozdób choinkowych. Kolory konturówki do uzgodnienia z producentem.

Opis produktu

Witralit

Transparentny wodorozcieńczalny lakier w 11 podstawowych kolorach, które można dowolnie mieszać dla uzyskania barw pośrodnich oraz rozjaśniać lakierem bezbarwnym lub wodą.

Opis produktu

Dekoran-L

Jest przeznaczony do zdobienia przedmiotów szklanych, porcelanowych i metalowych, przy równoczesnym użyciu konturówki uzyskuje się efekt witrażowy.

Opis produktu

Aqua art - perłowa

Farba akrylowa wodorozcieńczalna do celów zdobniczych. Wytwarzana w pastelowych kolorach. Służy do malowania przedmiotów z betonu, tynków, gipsu, drewna, tektury i styropianu.

Opis produktu

Aqua art metalic

Farba akrylowa metalopodobna wodorozcieńczalna do celów zdobniczych. Jest wytwarzana w róznych kolorach.

Opis produktu

Pozłotka (gold finger)

Jest pastą używaną do wyzłacania przedmiotów z drewna, gipsu, piaskowca i innych szorstkich materiałów.

Opis produktu

Czernidło grafitowe

Jest pasta opartą o wosk pszczeli i syntetyczny. Przeznaczone do barwienia na kolor grafitu płyt pieców węglowych. Pasta przeznaczona jest do nanoszenia tamponem.

Opis produktu

Ferro-Pas 2000

Odrdzewiacz samopasywujący jest preparatem przeznaczonym do przygotowania skorodowanych stopów żelaza pod powłoki lakiernicze.

Opis produktu

Lutol

Preparat ułatwiajacy łączenie elementów ze stopów miedzi, stopów żelaza miękkim lutowaniem na bazie cyny.

Opis produktu

Olej maszynowy

Produkt ma zastosowanie do smarowania i konserwacji nisko obciążonych mechanizmów jak maszyny do szycia, rowery, zamki, zawiasy.

Opis produktu

Błysk

Preparat przeznaczony do czyszczenia, wybłyszczania i konserwacji przedmiotów ze stopów miedzi i srebra.

Opis produktu