Globalne technologie produkcji i najwyższej jakości surowce gwarantują wysoką jakość naszych produktów. Zapewniamy szybką dostawę, dopasowując produkt do wymagań klienta i najwyższą jakość. Rozwój produktu koncentruje się na posiadaniu najlepszych surowców, jak również na dostępie do osób, które myślą poza schematami. To dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym Partnerem. Bogaty asortyment nowoczesnych produktów, nad których wysoką jakością czuwa laboratorium zakładowe. Produkty nowoczesnych technologii bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Sprawną obsługę i krótkie terminy dostaw realizowane poprzez nasze oddziały własnym transportem. Możliwość zakupów w promocyjnych cenach

  • Nasza działalność

    Główną dziedziną działalności firmy CATHAL jest produkcja klejów przemysłowych dla meblarstwa i budownictwa (tapicerskich, stolarskich, montażowych), rozpuszczalników organicznych, farb i lakierów, a także chemii budowlanej i gospodarczej. Od lat prężnie rozwijamy się wprowadzając nowe wyroby i uszlachetniając marki, które już dawno zdobyły zaufanie naszych klientów. Każdy wyrób przed wprowadzeniem na rynek jest wielokrotnie testowany, a nasze laboratorium zakładowe dba o utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości. Zależy nam, aby nasi Klienci wiedzieli, że Firma CATHAL to PEWNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ. Bogaty asortyment nowoczesnych produktów skierowany jest zarówno do odbiorców przemysłowych, jak i detalicznych. Położenie naszej firmy na terenie Śląska, a dokładnie w Ostropie w dzielnicy Gliwic ułatwia kontakt i współpracę z klientami, jak równiez zapewnia szybkie i terminowe dostawy.

  • Farby i powłoki

    Firma CATHAL zajmuje się równiez produkcją farb oraz powłok do specjalnych zastosowań w przemyśle budowlanym i maszynowym. Jesteśmy dostawcą farb na rynek polski, mamy szerokie spektrum docelowych odbiorców, takich jak dystrybutorzy, firmy budowlane, małe, średnie i duże obszary komercyjne, oraz idywidulani klienci. Oferujemy również efektywne systemy powłokowe uwzględniające czynniki środowiskowe w jakich będą eksploatowane, oraz konsultacje technologiczne uwzględniające warunki aplikacji, wymagania wykonawcze i żądane okresy trwałości. Świadczymy pomoc w zakresie stosowania naszych wyrobów oraz zapewniamy fachowe doradztwo techniczne związane z indywidualnym projektem na poszczególnych etapach produkcji i zastsowań.

Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości powłoki i farby, oraz dostęp do charakterystyk technicznych. Wraz z rozwojem firmy staliśmy się wiarygodnym żródłem standardowych, specjalistycznych farb i powłok dostępnych w małych i dużych ilościach. Firma CATHAL oferuje pełną gamę farb do betonu, powłok do konserwacji przemysłowej, wykończeń produktów. Ponadto oferujemy niestandardowe receptury i produkcję.